Oferujemy możliwość zmiany kolorów listew ozdobnych oraz innych elementów plastikowych wnętrza pojazdu.

folieElementy wnętrza takie jak listwy ozdobne drzwi i deski rozdzielczej, blendy na zegarach, konsole centralne i drzwiowe w wielu samochodach ulegają wytarciu lub zadrapaniom w czasie codziennej eksploatacji. Oklejenie tych elementów odświeży wygląd wnętrza oraz doda mu atrakcyjności, a także zabezpieczy plastiki przed uszkodzeniami.
Folie używane przez nas do oklejenia powyższych elementów są odporne na zmiany temperatury oraz codzienne użytkowanie. Ponadto wszystkie folie są usuwalne bez szkody dla oryginalnych powłok (z wyłączeniem wcześniej uszkodzonych powłok gumowanych stosowanych między innymi w samochodach BMW np. BMW serii 3 (E46) lub też VW np. Passat B5 i B5 FL oraz Golf IV).

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z foliami, montażem oraz kosztami instalacji folii w Państwa samochodzie.


Portfolio
 
Sonnenschutzfolie Napisy na samochodach osobowych Napisy na samochodach osobowych Napisy na samochodach osobowych Napisy na samochodach osobowych Napisy na samochodach osobowych Napisy na samochodach osobowych

  Bezpośredni numer telefonu w sprawie doradztwa i ewentualnego terminu: +48 509 236 925